Hakkımızda

Firmamız 06/11/2018 Tarihinde Fatih Mahallesi 1188 Sokak No: 12/P Sarnıç – Gaziemir – İzmir Adresinde kurulmuştur. Kısa zamanda hızla büyüyerek yeni Fabrika yatırımı yaparak ekonomiye katkı sağlamıştır. Daha önceden cam sektörü ve inşaat alanında tecrübesi, tanınmışlığı ve güvenilirliği ile bilinen şirket yetkilimiz, yanına cam sektöründe yine kendisi gibi tecrübeli güvendiği 30 kişilik ekibi ile kuruluş adresinde faaliyetlerine başlamıştır. 

Firmamız Satış ve İmalat Merkezi olup, kullanım alanı 2400 m² olan işletmemiz de kendimize ait;

Cam Temper Fırını

Cnc Cam Kesim Robotu

Best 2021 Model Isıcam Hattı

Best 2021 Model Isıcam Robotu

Best 2020 Model Butil Makinası

Best Isıcam Silikon Makinası

2021 MOdel Dik Rodaj Robotu

2019 Model Cnc Delil Makinası

Tavan Vinçleri

2021 Model Robot Vinç

Çıta Silikon Dolum ve Kesim

2021 Model Nozıl Makinası

Çıta Konveyör

Makinaları ile kapasiteli bir çalışma sunmaktadır. Makina parkurlarımız şirketimizin öz sermayesi olup üzerlerinde herhangi bir rehin ve borç işlemi bulunmamaktadır. Firmamız Şişecam üretici bayisi olup; 

Klasik Isıcam

Konfor Isıcam

Sinerji Isıcam

Temperlenebilir 

Sekurit

Cephe Camı

Sertleştirilmiş Emniyet Güvenlik Camı

Temperli Düz Cam

Temperlenebilir Lowe Cam İmalatı yapmaktadır.

ATA TEMPER CAM

Kalite Politikamız

Temperli cam sektöründe faaliyet gösteren firmamız; kalite , çevre, işçi sağlığı ve iş güvenliği standartlarını sürekli geliştirerek öncü olması, kalite yönetim sistemi prensiplerine uygun sürekli iyileşen ve bu doğrultuda müşteri istek ve ihtiyaçlarına uygun hizmetleri en üst seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır.

Bu doğrultuda çalışanlarımızı sürekli bilinçlendirerek kişisel ve mesleki gelişmelerine sürekli destek çıkmak yeni fikir ve düşünceye önem vererek takım çalışması yapmak ve hizmet teknolojimizi sürekli yenileyerek çevre ve doğanın ekolojik dengesinin korunmasına özen göstermek işçi sağlığı ve iş güvenliğini sağlamak en eönde gelen Hedefimizdir.

Çevre, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği konularında yasal mevzuatlara uyacağımızı ve Çevremizi Kirletmeyeceğimizi Taahhüt eeriz.

Biz Desteğimi İhtiyacınız Var ?

Hemen Bizi Arayın ! Projenize Destek Verelim